Addres

08-110 Siedlce. Starowiejska 199a

Rejestracja telefoniczna

510-288-520

Leczenie chorób układu moczowo-płciowego

Urologia – diagnostyka i leczenie

Zakres usług

Szanowni Państwo,

Zdaję sobie sprawę, że nie każdego stać na leczenie prywatne, dlatego przez cały czas staram się, zarówno przez swoje staranne, wieloletnie wykształcenie, wiedzę i doświadczenie zawodowe, jak również szeroki zakres usług oferowanych w gabinecie, aby nie żałowali Państwo spędzonego tu czasu i wydanych pieniędzy, a przede wszystkim czuli się bezpiecznie i właściwie diagnozowani i leczeni.

Proces diagnostyczno-leczniczy jest wspomagany przez możliwe do wykonania bezpośrednio na miejscu badania: USG, uroflowmetrię oraz wykorzystanie algorytmów eksperckich, co przyspiesza diagnozę i pozwala na włączenie trafnego leczenia.

Podczas jednej wizyty można wykonać do trzech procedur jednocześnie (konsultacja, USG, uroflowmetria), co znacznie skraca ścieżkę diagnostyczną i oszczędza Państwa czas.


Notatki z wizyty, zalecenia, wyniki badań, wypisane recepty są rejestrowane w centralnym systemie komputerowym, co pozwala na szybki wgląd do danych pacjenta, modyfikację zaleceń i leczenia. Umożliwia to również wydruk dokumentacji medycznej pacjenta i skraca czas potrzebny na założenie dokumentacji oraz jej wydobycie z archiwum.Dokumentacja

Pacjent otrzymuje zalecenia z wizyty wydrukowane w czytelny sposób, co minimalizuje błędy wynikające z niezrozumienia zaleceń w formie mówionej. Recepty są wystawiane elektronicznie. Istnieje również możliwość zdalnego wypisania recept bez konieczności umawiania konsultacji dla przedłużenia leczenia, co zmniejsza koszty leczenia oraz oszczędza Państwa czas.

Leczenie i diagnostyka zabiegowa

We współpracy z prywatnymi klinikami w Siedlcach i Lublinie zajmuję się operacyjnym leczeniem i diagnostyką schorzeń układu moczowego wykonując operacje otwarte i endoskopowe w tym: operacje stulejki (obrzezanie, plastyka krótkiego wędzidełka, operacje plastyczne), operacje prostaty, nowotworów pęcherza moczowego, cystoskopie, biopsje fuzyjne prostaty, kalibrację cewki moczowej i inne

[contact-form-7 id=”afd37f9″ title=”Appointment Form”]

z

Stories, Tips & Latest News


Mauris sed facilisis metus. Suspendisse imperdiet, arcu sit amet commodo sagittis, dui magna finibus enim, ac convallis lectus elit facilisis augue. Vivamus aliquam nibh quis elementum eleifend.