Strona główna O firmie

PDF Drukuj Email

 

2006 rok - rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W latach 2006-2009 w ramach prywatnej praktyki lekarskiej udzielane są konsultacje lekarskie i wykonywane badania USG prywatnie i w ramach umowy z NFZ w przychodni "Medica" w Siedlcach oraz prowadzone badania kliniczne w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Siedlcach.

W 2007 roku w połączeniu z praktyką stomatologiczną IBIS-DENT otworzono w centrum Stoczka Łukowskiego prywatne gabinety: urologiczny, ginekologiczny oraz poradnię chorób naczyń oferujące dostęp do szerokiej gamy usług medycznych niespotykanych dotąd w tym rejonie - bogato wyposażone, zinformatyzowane gabinety zabiegowe, nowoczesny aparat USG z kompletem głowic diagnostycznych sprzężony z centralną, komputerową bazą danych i obrazów, przyjemny wystrój gabinetów, centralna rejestracja telefoniczna oraz dogodna lokalizacja dla przyjezdnych.

W 2009 roku gabinet ginekologiczny oraz poradnia chorób naczyń kończą działalność w Stoczku Łukowskim. Poradnia urologiczna razem z pracownią diagnostyczną USG duplex doppler zostaje przeniesiona do Siedlec do nowowybudowanego prywatnego gabinetu przy ul. Starowiejskiej 199A. W Stoczku Łukowskim urologiczny punkt konsultacyjny zostaje przeniesiony do przychodni POZ "Medicus". W Stoczku Łukowskim w miejscu gabinetów lekarskich rozwojowi ulega gabinet stomatologiczny IBIS-DENT. 

W 2009 roku, w Siedlcach we współpracy z zewnętrznymi firmami i laboratoriami diagnostycznymi zostaje udostępniona usługa chemicznej analizy kamieni moczowych wydalonych, bądź wydobytych z układu moczowego.  

W 2010 roku oferta gabinetu zostaje wzbogacona o możliwość wykonania przepływów cewkowych (uroflowmetria).